Realizace

    V rámci našich služeb se zabýváme realizací vzuchotechniky, zdravotechniky, vytápění, fotovoltaiky, automatizace a centrálního vysavače. 

Realizujeme tyto typy budov


V rámci naší práce na rodinném domě v Brně jsme se zaměřili na celkovou koncepci a realizaci vysoce kvalitních technických řešení. Mezi hlavní aspekty našeho projektu patřilo řízené větrání s rekuperací tepla a vytápění objektu pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda.

Tento pasivní dům se nachází v opravdu neobvyklém prostředí - přímo uprostřed známých "Opilých sklepů" a současně v srdci historických sklepů Habánských ve Velkých Pavlovicích.

Představuje pasivní vzorový dům v Čakově, který vám nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si život v pasivním domě, který je navržen tak, aby vyprodukoval více energie, než spotřebuje. Sousedící s krásnou přírodou, ideální pro turistiku a cyklovýlety, tento dům se skládá ze dvou bytových jednotek a nabízí možnost strávit zde víkend či týden.

Náš tým v rámci komplexních služeb naší společnosti zodpovědně navrhl a naprojektoval profese vzduchotechniky, zdravotechniky a vytápění. Tímto způsobem jsme zajistili efektivní a komfortní řešení pro energetické potřeby domu a zdravé bydlení pro jeho obyvatele.

Tento rodinný dům ve Valticích představuje dokonalou symbiózu mezi prostorem, pohodlím a ekologickým přístupem. Samostatně stojící dvoupodlažní dům s podlahovou plochou 150,4 m2 je zastřešen sedlovou střechou a nabízí přisazený objekt garáže a skladu s plochou střechou. V zadní části domu navazuje na obývací pokoj terasa, která spolu s hlavním...

Společnost Evora byla zodpovědná za projekt, dodávku a montáž vzduchotechniky v rámci komplexních služeb pro rodinný dům v Komíně. Pro tento projekt byla vybrána rekuperační jednotka Pichler LG 350, která je považována za nejtišší jednotku na trhu.

Pro tento referenční projekt jsme realizovali instalaci Pichler LG 350, jednotky pro řízené větrání s rekuperací tepla. Tato jednotka představuje špičkové řešení pro efektivní větrání a zajištění komfortního a zdravého prostředí v rodinných domech, bytech, kancelářích a dalších podobných zařízeních.Tato jednotka je vybavena vysoce účinným systémem...

Rodinný dům Tovačov je moderní dvoupodlažní dům s ustupujícím druhým patrem, který nabízí pohled na zelenou střechu. Navržený pro mladou rodinu, tento dům disponuje prostornou terasou s posezením, bazénem a výhledem na Tovačovskou věž. Automatická závlaha zajišťuje péči o zahradu a je napojena na akumulační nádrž s dešťovou vodou. Toalety jsou...