Tepelná čerpadla Samsung

 Tepelná čerpadla Samsung  představují efektivní a spolehlivou volbu pro vytápění nejen rodinných domů, ale také rozsáhlých komerčních objektů. V porovnání s alternativními energetickými zdroji vám tyto čerpadla navíc mohou ročně ušetřit až 75 % nákladů na vytápění. Skvěle se hodí pro novostavby i rekonstrukce a oproti jiným čerpadlům se můžou chlubit řadou výhod a elegantním designem. 


Tichý provoz

Tepelná čerpadla Samsung splňují přísné požadavky na hladinu hluku. To oceníte nejen vy, ale i vaši sousedé. Hluk, který venkovní jednotka vydává by se dal přirovnat třeba k tikání hodin, nebo k šepotu.

Špičková kvalita a design

Minimalistické a elegantní tepelné čerpadlo hravě splyne s vašim domem. Prvotřídní technologie, která se snoubí s kvalitou vám přinese nejen maximální komfort ale také sníží vaši ekologickou stopu.

Úspora energie

Vaše spotřeba se sníží díky řadě funkcí, které tepelná čerpadla Samsung nabízejí. Navíc jsou vhodná nejen pro novostavby, ale také dokáží skvěle sloužit při rekonstrukci a ve velkých budovách jako jsou třeba administrativní haly. Mnoho domů po celé Evropě totiž používá starší radiátory, které k efektivnímu vytápění místností vyžadují teplotu vody 65 °C nebo vyšší. Většina běžných tepelných čerpadel pracuje při teplotách mezi 55 až 60 °C. 

Oproti tomu jsou nová tepelná čerpadla Samsung schopna trvale zásobovat domácnost teplou vodou o teplotě až 70 °C pro účely vytápění domácností. Může se tak stát vhodnou náhradou plynových kotlů, které poskytují vysokou teplotu výstupní vody.

Záruka až 7 let ZDARMA

Tyto čerpadla mají jako jedny z mála záruku celých 7 let. Díky tomu si můžete užívat jeho provoz bez starostí. Za sedmiletou záruku navíc nemusíte připlácet ani korunu navíc, tato služba je pro vás zcela zdarma.

Využijte dotaci NZÚ a pořiďte si vaše tepelné čerpadlo ještě levněji! Dotaci za vás rádi vyřeší naši zaměstnanci.

4 důvody proč do toho jít s námi

PROJEKCE

Oproti jiným společnostem máme vlastní projekční tým, který vaše řešení naprojektuje. Tím zajistíme, že vše bude skvěle zkoordinováno a vy se vyhnete zbytečným nákladům a čekání.

SERVIS

V Evoře dbáme na dlouhodobé vztahy se zákazníky a právě proto klademe důraz na následný servis. Tým našich servisních techniků se o vás bude starat i po dokončení našich prací a zajistí bezproblémový chod vaší jednotky.

PORADENSTVÍ

Naši zaměstnanci vám rádi poradí, jaké čerpadlo je vhodné pro vaši konkrétní situaci. Zpracují nezávaznou cenovou nabídku a postarají se o to, aby váš projekt šlapal přesně podle vašich představ.

REALIZACE

V našem týmu máme spoustu specialistů, kteří jsou zaměřeni na různé profese, od topenářu až po elektoinstalatéry, takže nemusíte na jednu instalaci hledat spoustu řemeslníků z různých firem, u nás je máme všechny na jednom místě.