Rodinný dům Brno-Žabovřesky

12.04.2023

V rámci naší práce na rodinném domě v Brně jsme se zaměřili na celkovou koncepci a realizaci vysoce kvalitních technických řešení. Mezi hlavní aspekty našeho projektu patřilo řízené větrání s rekuperací tepla a vytápění objektu pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda.

Pro řízené větrání s rekuperací tepla jsme použili kompaktní vzduchotechnickou jednotku PICHLER LG 500 P , která zahrnuje zvlhčování prostřednictvím kompaktní jednotky PICHLER LBE 500.

Dále jsme do interiéru začlenili prvky značek CLIMECON, VIVA, RINO a FINO, jejichž elegantní provedení perfektně doplňuje celkový design domu.

Vytápění objektu bylo řešeno tepelným čerpadlem vzduch-voda.

Pro zdravotechnickou instalaci jsme zvolili systém REHAU – RAUTITAN, kterým je vedena voda.

V rámci projektu jsme se také zabývali několika dalšími důležitými aspekty, jako je odhlučněná kanalizace, zařizovací předměty a využití dešťové vody.

Odpady jsme řešili pomocí odhlučněné kanalizace RAUPIANO PLUS, která minimalizuje hluk a zvyšuje komfort bydlení.

V objektu jsme osazovali zařizovací předměty, jako jsou koupelny a WC, aby byl dům plně vybaven a pohodlný.

Dešťová voda byla také zohledněna, a to díky systému pro zachycení a využití dešťové vody pro zavlažování zahrady. Tímto způsobem jsme zajišťovali udržitelnost a ekologický přístup k životnímu prostředí.

Celý tento projekt byl realizován od začátku do konce naším týmem odborníků. Od návrhu, přes projektování (Evora Design s.r.o.) až po samotné dodání (Evora Trade s.r.o.), realizaci a instalaci jednotlivých systémů a prvků. Navíc, nyní pravidelně provádíme údržbu všech zmíněných systémů, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a dlouhou životnost.

Investorem tohoto projektu byla společnost VAŠSTAV s.r.o., které děkujeme za důvěru při této i mnoha dalších spolupracích a těšíme se na další společnou práci.

Naše společnost je hrdá na to, že jsme schopni poskytnout komplexní služby v oblasti technických řešení pro rodinné domy. Díky naší široké škále služeb a zkušenostem jsme schopni splnit veškeré požadavky našich zákazníků a zajistit tak jejich maximální spokojenost s výsledným řešením.

Evora CZ s.r.o.