Inovativní technologie Samsung WindFree™

Díky tisícům mikrootvorů, přes které je chladný vzduch rovnoměrně rozptylován, Vám jednotky WindFree™ umožňují žít, pracovat a relaxovat v pohodlí, aniž byste pociťovali nepříjemný chladný průvan.

Komfort díky unikátní technologii chlazení

Technologie WindFree™ zlepšuje pohodlí uvnitř díky rovnoměrnému rozptylování chladného vzduchu přes tisíce mikrootvorů, čímž eliminuje proudění chladného vzduchu. V režimu WindFree™ je vzduch jemně rozptylován a vytváří tak prostředí "nehybného vzduchu", ve kterém se budete cítit pohodlně ve dne v noci.

Chytré nastavení teploty

Režim AI Auto Comfort vás zasvětí do chytrého bydlení. Aby byl váš život jednodušší a efektivnější, AI Auto Comfort analyzuje podmínky v místnosti a způsob, jakým využíváte vaši klimatizační jednotku. Na základě vašich preferencí a teploty, která panuje venku, automaticky přizpůsobí teplotu uvnitř místnosti a optimalizuje podmínky, abyste si vždy mohli užívat maximální pohodlí.

Tri-care filtr

Zachovejte vnitřní ovzduší čisté díky Tri-Care Filter. V jeho třech vrstvách najdeme filtr s vysokou hustotou, který čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také obsahuje filtr svrchní vrstvy vytvořený z minerálu zeolit, který zachycuje ten nejjemnější prach, a navíc pomáhá snižovat množství virů, bakterií a alergenů.

Méně hluku

WindFree™ chladí při nízké rychlosti a vyznačuje se proto tichým chodem, který snižuje hluk na minimum a ve srovnání s běžným chladicím režimem vydává výrazně méně postřehnutelný zvuk. Nízkou úroveň hluku dokazují přísné testy každého modelu v bezodrazové místnosti.*

* Hladina akustického tlaku je relativní hodnota, která se může lišit v závislosti na provozních podmínkách, například vzdálenosti a akustickém prostředí, které mohou být u jednotlivých modelů odlišné. 

Skutečné pohodlí

Technologie WindFree™ vyvolává mnohem jemnější a mírnější proudění vzduchu, který rovnoměrně vypouští z desítek tisíc mikrootvorů. Lidé v místnosti proto necítí téměř žádné vanutí, ale jen příjemně chladný vzduch.

Detektor pohybu

Detektor pohybu (Motion Detect Sensor, MDS) efektivně vychladí místnost díky tomu, že působí jako samoregulace výkonu klimatizace. Pokud není zaznamenán pohyb po více než 20 minut, detektor automaticky klimatizaci přepne na úsporný režim WindFree™. V případě nové aktivity ji však okamžitě vrátí zpět do běžného režimu. Také umožňuje nastavení směru proudění vzduchu.

Úspora energie a nákladů

Když venkovní klimatizační jednotka běží v režimu WindFree™, spotřebovává minimum energie a ve srovnání s běžným chladicím režimem využívá méně elektřiny.* Můžete si tedy užít příjemný chlad, aniž byste se obávali účtu za elektřinu.

* Na základě interního testování čtyřcestné WindFree™, jednocestné WindFree™ a nástěnné WindFree™ klimatizační jednotky, při kterém byla porovnána spotřeba energie v běžném režimu a v chladicím režimu WindFree™. Teplotní podmínky: venkovní 35 °C DB / 24 °C WB, vnitřní 27 °C DB / 19 °C WB. Výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí a individuálním používání.  

Galerie