Kariéra

Do našeho kolektivu neustále hledáme nové kolegy na různé pozice, kteří mají chuť pracovat a budou s námi sdílet jejich pozitivní přístup k životu. V našem týmu je místo pro každého, ať  už jste absolvent, který má svou kariéru ještě před sebou, nebo už máte hromadu zkušeností, které u nás budete chtít využít! Pokud věříte, že bychom pro vás mohli být to pravé ořechové, pošlete nám svůj životopis na email info@evora.cz a my se budeme těšit na osobní setkání nad dobrou kávou! 


Na co se u nás můžete těšit?

Neformální prostředí a skvělý tým kolegů, kteří vám vždy rádi s čímkoli pomohou.

Prostor pro vaši kreativitu a talent. Vždy si rádi poslechneme váš názor a ceníme si každého nového nápadu!

Neustále se snažíme zlepšovat po profesní i osobní stránce, proto se v práci můžeš těšit na nejrůznější školení a firemní akce.

Víme, že i během pracovní doby je občas potřeba dát si kafe a trošku vypnout. Proto se můžete těšit na neomezený přístup ke kofeinu a vždycky se u nás najde i něco sladkého na zub.

Pokud nejste ranní ptáče, ale spíše noční sova, u nás se budíku nemusíte obávat! Pro naše kanceláře totiž platí volná pracovní doba, takže si můžete přes týden i trošku přispat!

Zdravé prostředí neslibujeme pouze našim klientům, ale také našim zaměstnancům, jejichž komfort a zdraví je pro nás na prvním místě!

Jak to vidí naši zaměstnanci


,,Je to skoro rok, co jsem přišla do Evory. Díky báječným kolegům a šéfům se mi tady skvěle pracuje. Jak to tak bývá, ne každý den se všechno podaří, ale díky vzájemné podpoře nakonec všechno zvládáme s úsměvem na rtech."

Barča Šrédlová 

Office manager