Fotovoltaický ohřev vody s NZÚ light za 0 Kč Vaší investice!

Chcete mít fotovoltaický ohřev vody, ale náklady na její pořízení jsou pro vás příliš vysoké? Pak možná právě vy uvítáte vládní dotační program Nová zelená úsporám Light. Využijte státní dotaci ve výši až 90 000 Kč a pořiďte si fotovoltaický ohřev vody za Vaše nulové náklady

Využijte vysokou účinnost systémy pro ohřev vaší teplé vody a získejte přitom finanční úlevu díky státní dotaci až 90 000 Kč! Tato jedinečná nabídka vám umožní realizovat instalaci ohřevu teplé vody úplně ZDARMA, přičemž dotaci vám pomůžeme získat před samotnou instalací. Výsledkem je nejen ekologický a efektivní způsob ohřevu vody, ale také výrazná úspora až 80% nákladů na ohřev užitkové vody, a to vše bez nutnosti investovat vlastní finanční prostředky. Jednoduše, rychle a bez rizika.

* O dotaci NZÚ light 60 000 Kč nebo 90 000 Kč mohou žádat lidé spňující : žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti pobírali příspěvek na bydlení nebo přídavek na dítě.

Stručně o dotaci NZÚ Light

UPOZORNĚNÍ: Příjem žádostí v programu NZÚ Light je opět otevřen. 

Kolik získáte díky dotaci NZÚ Light? 

  • 90 000 Kč na solární termický nebo solární fotovoltaický ohřev vody s výměnou bojleru
  • 60 000 na solární termický nebo solární fotovoltaický ohřev vody využívající stávající bojler
  • Finanční prostředky možno čerpat předem – zálohou
  • Podporována opatření provedená po 12. září 2022
  • Žádat můžete i v případě, že jste již podali žádost o dotaci nebo získali dotaci na zateplení a výměnu oken a dveří z NZÚ Light

Kdo může žádat o dotaci? 

  • Vlastníci nebo spoluvlastníci rodinného domu, ve kterém jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022

  • Vlastníci nebo spoluvlastníci trvale obývané stavby pro rodinnou rekreaci, ve které jsou trvale hlášeni déle než od 12. září 2022

  • Žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti pobírali příspěvek na bydlení nebo přídavek na dítě.

Kolik běžná domácnost ušetří? 

Průměrná úspora na nákladech spojených s ohřevem teplé užitkové vody se typicky pohybuje v rozmezí 70-80% původní spotřeby. Výše úspor je samozřejmě individuální a v současné době se pro různé domácnosti pohybuje v intervalu od 8 000 Kč do 14 000 Kč každý rok!

Proč instalaci právě od nás?

S více než 13 lety zkušeností na trhu a tisícem referencí, včetně spolupráce s významnými zákazníky, nejsme na poli realizace projektů žádní nováčci. Naše práce se rozprostírá napříč Českou republikou, a díky naší vynikající kvalitě a odbornému know-how jsme vyhledáváni zákazníky i ze zahraničí. Máme na svém kontě úspěšné realizace nejen ze Slovenska, ale i z Německa a Rakouska. 

Jako jediná společnost v ČR přinášíme několik variant instalací, včetně česko-slovenského inovačního systému, doplněného o moderní bojler značky Dražice. Doporučení počtu panelů přizpůsobujeme vašim individuálním potřebám s výkonem v rozmezí 2-3kWp. Díky tomu lze dosáhnout vyššího výstupu energie i za méně příznivého počasí, což vede k výrazným úsporám elektrické energie a zvyšuje roční výkonnost celého systému. 

Na co si dávat pozor?

Na trhu se nyní objevuje čím dál více nabídek instalací zařízení pracujících v tzv. "ostrovním systému". Tyto systémy nejsou připojeny k běžné síti 230V. Při nedostatečného osvětlení  solárních panelů (když není osvit slunečního záření dostatečný) může dojít k tomu, že nebude zajištěn dostatečný ohřev vody. V takových situacích se zákazníci často ocitnou v situaci, kdy musí buď ručně přesměrovat přívodní kabel do funkční zásuvky s napájením 230V, nebo čelit nedostatku stabilně ohřáté vody. Příkladem těchto zařízení jsou ECO Solar Boost či Green Boost Solar. Ačkoliv mohou splňovat kritéria pro dotaci NZÚ light, fungují výhradně v ostrovním režimu. 

GARANCE 13 LET ZKUŠENOSTÍ