Wellness hotel IRIS Pavlov


V srdci malebné Pálavy se nachází Wellness hotel IRIS, který s hrdostí nese štítek společnosti VAŠSTAV s.r.o. Tento kouzelný hotel otevírá svým hostům bránu do oázy klidu a pohody. S celkem 28 pokoji, moderní konferenční místností, lákavým wellness centrem a vysoce hodnocenou restaurací, se jedná o nezaměnitelný klenot v Pavlově.

Zásadním kamenem úspěchu tohoto hotelu je bezesporu vysoký standard poskytovaných služeb. Pod vedením společnosti VAŠSTAV s.r.o. se hotel IRIS může pyšnit dlouholetou praxí v oblasti managementu, což zaručuje, že veškeré závazky vůči hostům jsou plněny s precizností a péčí. Díky těmto zkušenostem je hotel schopen nabídnout svým návštěvníkům prvotřídní zážitek, a místo na které se budou rádi vracet.

Není divu, že prostředí hotelu odpovídá jeho vynikající reputaci. Moderní vybavení a prvotřídní technologie vytvářejí prostředí optimálního komfortu, zajišťující nejen pohodu, ale také zdravé a bezstarostné prostředí. Hotel IRIS je tedy nejen místem příjemného ubytování, ale také oázou luxusu a péče o každý detail, kde hosté mohou v srdci pálavských vinic zažít nezapomenutelné chvíle.

Technické zázemí

Hotel prošel nedávnou rekonstrukcí, při níž byl osloven také náš realizační tým. Náš úkol zahrnoval nejen výměnu zastaralých otopných těles, ale také pečlivé propojení nových jednotek s existujícími topnými rozvody. K tomu jsme se zaměřili na napojení koupelen na stávající páteřové rozvody TUV, efektivní spojení koupelen s kanalizačními systémy a odvod kondenzátu z chladících jednotek.

Naše práce nekončila pouze u výměny technických prvků. Šikovně jsme propojili odtahy z koupelen a toalet s existujícími vzduchotechnickými rozvody, abychom zajistili optimální ventilaci pro pohodlí všech hostů. Pro vzduchotechnickou část projektu jsme s důvěrou vsadili na kvalitní tlumiče hluku od renomované značky LINAB, designové distribuční prvky od finské zančky Climecon a ventilátory od spolehlivého výrobce Systemair.

Tyto technologie dle slov pana majitele společnosti VAŠSTAV s.r.o. pana Vašíčka odpovídají současným trendům na komfort, energetický management a dále mají také dopad na efektivitu provozních nákladů.


Se společností Evora máme mnohaletou spolupráci a vždy vše bylo dokončeno v dohodnutých podmínkách, navíc nám bylo nabídnuto kompletní řešení veškerých řemesel. Na závěr mohu doporučit společnost Evora, jako spolehlivého, zodpovědného a zkušeného dodavatele investičních záměrů. Všem kompetentním pracovníkům patří poděkování za skvěle odvedenou práci, o čemž svědčí dva a půl roku bezproblémového provozu.

Bc. Ing. Pavel Vašíček, MBA- jednatel společnosti Vašstav s.r.o.


Fotogalerie