Společnosti Evora


Evora CZ

Specializujeme se na technologická řešení budov, jako je vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, fotovoltaika a mnoho dalšího. Naše hlavní zaměření spočívá v poskytování komplexních služeb od projektování až po realizaci a servisní péči. Naším cílem je především pomoci našim zákazníkům vytvořit kvalitní a spolehlivé technické zařízení pro jejich objekty.

Evora Smart

Pomáháme klientům vytvářet zdravé, bezpečné, komfortní a udržitelné prostředí s použitím správně a smysluplně navržené automatizace, která propojí veškeré technologie v jeden funkční a efektivní celek s návazností na energetický management provozu všech typů budov. Klienti tak šetří nejen svůj čas, ale také peníze. Naše řešení umožní klientům věnovat svůj čas rodině nebo práci bez zbytečných starostí.

Evora Design

Naše hlavní mise spočívá v profesionální koordinaci projektu, minimalizaci zbytečných nákladů a úsporách času i peněz našich klientů. Díky synergii mezi našimi partnerskými společnostmi Evora CZ s.r.o. a Evora Smart s.r.o. nabízíme nejefektivnější a nejhodnotnější řešení projektování a realizace. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové hodnoty.

Evora Trade

Evora Trade s.r.o. je firmou, která se specializuje na výběr spolehlivých dodavatelů a produktů z celého světa. Poskytuje technologické řešení pro realizace projektů a funguje jako B2B partner, který navíc zajišťuje e-shop i pro své koncové zákazníky. S důrazem na kvalitu a inovace je Evora Trade s.r.o. ideálním partnerem pro podniky a zákazníky hledající globální zásobování a moderní obchodní řešení.