O nás

Náš účel: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz a dopady na životní prostředí.

Jsme česká společnost Evora CZ, s.r.o., specializující se na technologická řešení budov, jako je vzduchotechnika, zdravotechnika, vytápění, fotovoltaika a mnoho dalšího. Naše hlavní zaměření spočívá v poskytování komplexních služeb od projektování až po realizaci a servisní péči. Naším cílem je především pomoci našim zákazníkům vytvořit kvalitní a spolehlivé technické zařízení pro jejich objekty.

Naše společnost, byla založena v roce 2010, a od té doby se nám daří úspěšně spolupracovat s mnoha klienty, kteří chtějí dosáhnout lepšího a zdravějšího vnitřního prostředí ve svých budovách. Našimi prioritami jsou spolehlivost a závazek pomáhat našim zákazníkům.

Jsme členem

Centrum pasivního domu

Evora je členem a zároveň poradenským místem Centra pasivního domu, které je neziskovým sdružením právnických i fyzických osob, které vzniklo za účelem podpory a propagace standardu pasivního domu a za účelem zajištění kvality pasivních domů. Členy sdružení jsou jako podporující členové architekti, projektanti, stavební firmy, výrobci stavebních materiálů a prvků, a všichni ostatní odborníci se zájmem o pasivní domy. Podporující členové se podílí na realizaci aktivit sdružení, zejména svými odbornými znalostmi a zkušenostmi, aktivně spolupracuje s ostatními členy.


Nová zelená úsporám


Společnost Evora CZ, s.r.o. se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.Sesterské společnosti

Evora Design s.r.o.

Naše hlavní mise spočívá v profesionální koordinaci projektu, minimalizaci zbytečných nákladů a úsporách času i peněz našich klientů. Díky synergii mezi našimi partnerskými společnostmi Evora CZ s.r.o. a Evora Smart s.r.o. nabízíme nejefektivnější a nejhodnotnější řešení projektování a realizace. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové hodnoty.


Evora Smart s.r.o.

Pomáháme klientům vytvářet zdravé, bezpečné, komfortní a udržitelné prostředí s použitím správně a smysluplně navržené automatizace, která propojí veškeré technologie v jeden funkční a efektivní celek s návazností na energetický management provozu všech typů budov. Klienti tak šetří nejen svůj čas, ale také peníze. Naše řešení umožní klientům věnovat svůj čas rodině nebo práci bez zbytečných starostí.

Evora Trade s.r.o.

Evora Trade s.r.o. je firmou, která se specializuje na výběr spolehlivých dodavatelů a produktů z celého světa. Poskytuje technologické řešení pro realizace projektů a funguje jako B2B partner, který navíc zajišťuje e-shop i pro své koncové zákazníky. S důrazem na kvalitu a inovace je Evora Trade s.r.o. ideálním partnerem pro podniky a zákazníky hledající globální zásobování a moderní obchodní řešení.
Mezi naše zákazníky patří


Podporujeme

Dobrý anděl


Společnost Evora CZ, s.r.o. se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.

Kompenzace emisí CO2


S radostí oznamujeme, že jsme se zapojili do programu kompenzace emisí CO2 vznikajících při provozu našich firemních vozidel. Každým natankovaným litrem přispíváme na výsadbou a péči o české lesy. Tento skvělý program vznikl ve spolupráci společnosti Axigon a organizace Zasaď život a my jsme velice rádi, že se do něj můžeme zapojit!