Pasivní dům s galerií v Pohořelicích

21.08.2023

V Pohořelicích u Brna se nachází pasivní dům, který okouzluje moderní fasádou a prostornou galerií v obývacím pokoji. Tento dům je koncipován jako rámová dřevostavba, která je obložena dřevěnými deskami a má vynikající izolaci z minerální vaty. Střecha je pak doplněna o izolaci z polyuretanových a polystyrenových desek.

V rámci komplexních služeb projektanti z Evora Design s.r.o. naprojektovali a následně přenechali týmu Evora CZ k instalaci řešení vytápění, zdravotechniky a vzduchotechniky. Naše týmy zajišťovaly dodání a montáž veškerých vzduchotechnických rozvodů, distribučních prvků značky Climecon a rekuperační jednotky LG350 od rakouského výrobce Pichler. Tato rekuperační jednotka, nejtišší na trhu, disponuje čtyřmi úrovněmi větrání a venkovním vzduchovým filtrem podle nové třídy filtrů ePM1 > 70%. To zajišťuje zdravý, čistý a čerstvý vzduch pro obyvatele domu. Ovládání jednotky je zajištěno prostřednictvím ovladače TOUCH s dotykovým displejem, intuitivním nastavením a zobrazením naměřených hodnot. Jednotka obsahuje integrovaný snímač teploty, který lze v případě potřeby nastavit jako snímač pokojové teploty.

Jsme hrdi na to, že můžeme prezentovat takovéto referenční projekty, které svědčí o naší odbornosti a závazku kvalitě. Děkujeme našim klientům za důvěru a těšíme se na další úspěšné projekty, které přispějí ke zlepšení kvality života a udržitelnosti naší planety.

Evora CZ s.r.o.