Upravit stránku

Máte zájem se dozvědět něco více o technologiích, úsporách a vhodném řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci?

Nenechte si ujít 8. ročník veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, kde budou prezentovány novinky v oboru úsporných staveb,  se zaměřením na dotace a novou legislativu. Od 6. – 8. 2. 2020 budeme již tradičně vystavovat na veletrhu FOR PASIV 2020 v Praze.  Najdete nás v hale 2, stánek 2B08.

Pro naše zákazníky vstupenka ZDARMA. Nabízíme poradenství zdarma a 10% narozeninovou slevu na produkty značky HomEvap.

Zúčastněte se naší narozeninové soutěže o hodnotné ceny. Hlavní výhrou je 43" televizor JVC. Každý den výstavy vyhrávají 3 vylosovaní tablety, mobilní telefony a sportovní náramky. Losování o hlavní cenu proběhne poslední den výstavy v sobotu.

 

 

 

Co najdete na naší expozici?

 

Přijďte si prohlédnout také vítěznou expozici společnosti Evora CZ, která obdržela cenu poroty TOP EXPO v roce 2018. Současně jsme získali ocenění GRAND PRIX za kompaktní jednotku Pichler PKOM4.

 

Veletrh FOR PASIV se koná ve dnech od 6. – 8. 2. 2020

Adresa: Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany, GPS: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

Návštěvníci se mohou opět těšit na tématické přednášky a na Poradenské centrum připravované ve spolupráci s Centrem pasivního domu.

Navštivte nás v hale 2 na stánku 2B03. Přijďte konzultovat své projekty s našimi odborníky.  Inspirujte se u naší expozice nad šálkem dobré kávy. Účastněte se soutěže o hodnotné ceny a vyhrajte!

Napište  si o vstupenku zdarma a poptejte nás! Do předmětu dotazu stačí uvést  "FOR PASIV"          CHCI VSTUPENKU ZDARMA

Těšíme se na Vás! 

Více informací naleznete na webu pořadatele: www.forpasiv.cz 

Nahoru