Upravit stránku

Náš nový prosvětlený, inovativní a nápaditý stánek přilákal oči poroty i návštěvníků. Porota ohodnotila expozici oceněním TOP EXPO a návštěvníci svojí hojnou návštěvností. Je vidět, že problematika komplexního řešení všech technologií TZB klienty zajímá čím dál víc. Stánek chvílemi praskal ve švech, naši projektanti nestíhali rozdávat svá doporučení, a dokonce na stánku rovnou projektovali.

U nás je jednoduše vše na jednom místě a to zákazníky táhne, za což jsme moc rádi. Zákazníci u nás naleznou jak profesionální projekci, tak zkušenou realizaci. Navíc jsme nezávislí, jelikož nabízíme produkty od minimálně 25 dodavatelů, a tak si naši klienti vždy vyberou přesně to, co do svého projektu potřebují.

Z veletrhu jsme si odvezli také ocenění GRAND PRIX pro kompaktní rekuperační jednotku Pichler, PKOM4. Jsme dovozce této jednotky, protože si myslíme, že klienti si zaslouží kvalitu. Toto ocenění je toho dalším důkazem. A jelikož názor odborné poroty má velkou váhu, výhra pomohla několika zákazníkům v rozhodování, kterou jednotku do svého domu vybrat. I proto věříme, že jednotka značky Pichler bude srdcem dalších nízkoenergetických či pasivních domů.

Nahoru