Upravit stránku

Náklady závisí na velikosti místnosti, volné podlahové ploše a také na tom, zda  bude instalovaný systém využíván jako jediný zdroj vytápění nebo jen k ohřevu podlahy.

Např.: koupelna o ploše 5 m² se sprchovým koutem obvykle vyžaduje použití rohože Devimat™, 4 m² a termostat Devireg™.

Elektrické podlahové vytápění se obvykle vyznačuje  nižšími pořizovacími náklady než jakékoliv jiné konvenční systémy vytápění. Obecné pravidlo zní: čím větší instalovaná plocha, tím nižší je cena systému na metr čtvereční. Není to dobrá volba vytápět pomocí elektřiny?

Nemáme vliv na ceny elektřiny, ale ujišťujeme vás, že optimalizovaný návrh vytápění a typy výrobků, jako je např. Devireg 550, zajistí, že inteligentní podlahové vytápění DEVI bude spotřebovávat pouze takové množství energie, které umožní vytvoří komfort, který si lidé budou přát.


Příklad – spotřeba/cena: Při instalaci doplňkového vytápění (pouze ohřev podlahy), bude spotřeba přibližně poloviční oproti nákladům na celkové vytápění. Navíc ušetříte poměrnou část nákladů na energii z jiných zdrojů vytápění. Při instalaci hlavního vytápění ve standardně izolované místnosti bude spotřeba energie nižší než 50 kWh/m² v jedné topné sezóně. Pro celkovou cenu se tato spotřeba vynásobí současnou cenou za 1 kWh energie.


S požadavkem na návrh kompletního vytápění se na nás s důvěrou obraťte.
Nahoru