Upravit stránku

Vážení,
 

velmi nás těší, že jsme vám mohli osobně představit novinky v oblasti pasivních staveb, vzduchotechniky, vytápění, zdravotechniky a fotovoltaiky.

Naše společnost se již tradičně účastní veletrhu FOR PASIV, který pro nás představuje profesionální zážitek. V minulosti jsme si z této akce odnesli řadu ocenění a získali jsme zde mnoho nových kontaktů. Veletrh FOR PASIV a zejména přímý kontakt s jeho návštěvníky jsou pro naši společnost velkým přínosem, a proto v této naší tradici chceme i nadále pokračovat. Účast naší společnosti na tomto veletrhu pro nás představuje skvělou příležitost, kdy můžeme přímo na místě konzultovat a navrhovat projektová řešení nebo vytvářet koncepční návrh komplexního řešení s ohledem na přání klienta a udržitelnost stavby v dlouhodobém horizontu. Klienti tak mohou využít naše komplexní služby v oblasti technologií a v oblasti vnitřního prostředí moderních staveb nebo budov po rekonstrukci od návrhu přes realizaci až po servis.

 

Tímto bychom také rádi poblahopřáli vítězům naší soutěže o hodnotné ceny a poděkovali všem zúčastněným.
 

Výherci:
1. cena (telefon Motorola): Stránský František, Forst David, Rohrerová Aneta
2. cena (tablet Lenovo): Vydržal Tomáš, Mykhailo Kalynych, Trejbal Dušan
3. cena (sportovní náramek Xiaomi): Švejda Vojtěch, Starigadza Pavol, Mohapl Tomáš
Hlavní cena (Televize JVC): Vejvoda Jiří

 

Velice si vážíme výrazného zájmu o služby, které společnost Evora nabízí, a s mnohými z vás se těšíme na další spolupráci.


 

 

Nahoru