Buďte chytří a ušetřete na provozu svého domu

Moderní doba si žádá chytrá a přitom ekologická řešení vytápění a větrání domů či budov. A pokud ani vám není lhostejné životní prostředí a především váš rodinný rozpočet, informujte se o moderních a ekonomicky úsporných způsobech vytápění i větrání vašeho domu. Vsaďte na obnovitelné zdroje energie.

Každý rok čtete o neustále se zvedajících cenách za elektřinu. Jistě vás už nebaví platit energetickým společnostem velké částky za elektřinu, že? Pořiďte si chytré solární a fotovoltaické panely, které vám ohřejí vodu i vytopí dům. Navíc fotovoltaika promění elektrickou energii ze slunečního záření a vy si tak levněji osvětlíte svůj dům. Právě tyto obnovitelné zdroje energie jsou vysoce účinné a v posledních letech se staly opravdovým hitem.

Vytvoříme vám ideální individuální řešení vašeho bydlení. Vámi vybrané obnovitelné zdroje energie odborně namontujeme a uvedeme do provozu

Vlastníte velkou firmu a v létě se potýkáte s vysokými teplotami v kancelářích, ale v zimě je pro vás nákladné vytopit celý objekt? Hlavu vzhůru. Je tu rekuperace, která v létě příjemně ochladí místnosti a v zimě díky funkci ohřevu chladného vzduchu vytopí celý objekt. Rekuperace je několika násobně úspornější obnovitelný zdroj energie. Neopomenutelnou součástí rekuperace je větrání. Informujte se podrobně o výhodách a jednotlivých typech rekuperace a účinnosti větrání.

Seznamte se blíže s nejčastějšími typy provětrávání interiérů

Účinnost větrání účinnost větrnání Účinnost větrání
Varianta přívodu a odvodu vzduchu v horní části místnosti (strop, stěna) je výhodná jen, je-li vzduch přívodní chladnější než vzduch odsávaný.

Kvalitního provětrávání od podlahy dosáhneme, zaplaví-li místnost přívodní chladnější vzduch. Pokud je vzduch teplejší, je účinnost minimální.

Účinnost větrání

Nejideálnější vychází alternativa přívodu vzduchu v horní části místnosti s odtahem ve spodní části (obvykle pod dveřmi).

Užívejte si tepla ve svém domě bez velkých nákladů

Dalším výhodným typem na efektivní vytápění jsou rozhodně tepelná čerpadla. Proč jsou právě tepelná čerpadla tak výhodná?

  1. Počáteční vklad se vám rychle navrátí.
  2. Budete nezávislí na neustále stoupajících cenách energií.
  3. Vytápění vašeho domu bude nejen ekonomické, ale také ekologické.
  4. Jedná se o vytápěcí komponent, který nevyžaduje téměř žádnou obsluhu.
  5. Mnohá tepelná čerpadla dokážou i klimatizovat.

Bezesporu velkou výhodou, se kterou se v případě tepeleného čerpadla setkáte, je nemožnost výbuchu či otravy, které hrozí u klasických bojlerů.

A v neposlední řade nesmíme zapomenou na tak oblíbené elektrické podlahové vytápění do budov a rodinných domů, které v sobě snoubí mnoho výhod. Umístěte si pod vámi vybranou studenou dlažbu, ale i jiný druh podlahoviny podlahové topení a nejen vaše nohy vám budou vděčné. Kontaktujte nás, odborně vám namontujeme a uvedeme do provozu vybrané podlahové vytápění.

O tepelných čerpadlech

Tepelná čerpadla zajistí pohodlné vytápění či klimatizování domů a budov. Mají levný provoz, jsou šetrná k životnímu prostředí a investice do nich se mnohonásobně vrátí.

O rekuperaci

Větrání s rekuperací zajišťuje úspory tepla i financí, nabízí stálý přísun čerstvého vzduchu, chrání před jemnými částicemi a hmyzem, a zabraňuje vlhkosti zdiva.

O fotovoltaických a solárních systémech

Fotovoltaické a solární systémy umožňují cenově výhodnou přípravu teplé vody i výrobu vlastní elektrické energie po celý rok a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Výhody podlahového vytápění

Optimální pohodlí S DEVI podlahovým vytápěním je teplo rovnoměrně přenášeno do celého pokoje a vaše podlahy jsou udržovány na příjemné teplotě.

Rádi byste se dozvěděli více o obnovitelných zdrojích energie? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Vložit příspěvek", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

Dny pasivních domů 2017

08. 11. 2017
Již tento týden od pátku do neděle pro vás otevřou dveře majitelé pasivních domů po celé ČR. Najděte si v katalogu dům, který se vám líbí a domluvte si s jeho majiteli návštěvu.

Archiv aktualit


Moderní technologie pro větrání a vytápění
rodinných domů a budov.


Logo NILAN logo devi pichler luft
Evora CZ, s.r.o.
Fakturační adresa: Provozovna:
Masarykovo nám. 546/9 Kobylnická 894/8
664 51 ŠLAPANICE 664 51 ŠLAPANICE
Tel.: +420 530 331 177 E-mail:

© 2017, Evora CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing