O společnosti NILAN

Společnost NILAN se zabývá vývojemvýrobou rekuperačních jednotek tepelných čerpadel nejvyšší kvality. Od svého založení v  roce 1974 společnost NILAN, která vyrobila přes 395 000 větracích systémů, neustále roste a expanduje. Díky tomu, je v současnosti zastoupena ve většině států Evropy a v Severní Americe.

Cílem společnosti je být vždy na špici technologického vývoje a  produkovat jedny z nejvíce energeticky-efektivních větrácích systémůtepelných čerpadel na trhu. Soustředí se přitom na nízkou spotřebu energie při současném respektování životního prostředí.
Používání ekologicky šetrných materiálů se zaměřením na recyklaci, minimalizaci odpadů a neustálá snaha zajistit ještě lepší optimalizaci spotřeby energie ve vývoji produktů, je základním kamenem existence společnosti NILAN.

NILAN COMFORT

NILAN COMFORT 2

Nechte si vypracovat cenovou nabídku na tepelná čerpadla nebo rekuperátory zdarma

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Vložit příspěvek", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

Nabídka práce pro pobočky Praha, Brno, Bratislava v oboru TZB

13. 06. 2017
Hledáte práci v oboru TZB? Hledáme nové kolegy pro pobočky v Praze, Brně a Bratislavě na pracovní pozice vedoucí nově vznikající pobočky v Bratislavě, projektant vzduchotechniky do Brna, projektant vytápění/chlazení do Brna, Prahy a Bratislavy, obchodně-technický zástupce pro celou ČR, montér elektrozařízení do Brna.

Archiv aktualit


Moderní technologie pro větrání a vytápění
rodinných domů a budov.


Logo NILAN logo devi pichler luft
Evora CZ, s.r.o.
Fakturační adresa: Provozovna:
Masarykovo nám. 546/9 Kobylnická 894/8
664 51 ŠLAPANICE 664 51 ŠLAPANICE
Tel.: +420 530 331 177 E-mail:

© 2017, Evora CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing