Moderní a ekologické topení pro rodinné domy a budovy

Chcete nejen v nadcházející zimní sezóně snížit náklady na vytápění vašeho rodinného domku? Pokud opravdu chcete levně vytápět svůj dům, jděte na to chytře. Inspirujte se některými z našich rad a ušetřete každý rok nemalé částky na vytápění budov či rodinných domů a zároveň buďte šetrní k životnímu prostředí.

Nejen správným vytápěním šetříte své finance, ale i chytrým větráním. Díky rekuperačním jednotkám se zbavíte nadměrné vlhkosti v domě a zároveň funkcí ohřevu chladného vzduchu, vytopíte svůj dům.

Moderním a přitom ekologickým způsobem topení, které oslovilo již celou řadu spokojených zákazníků jsou solární panely pro ohřev vody a vytápění. Díky vysoké účinnosti, velké ploše zasklení a vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem ušetříte nemalé částky za vytápění rodinných domů a budov. Vybírat můžete ze dvou typů z plochých slunečních kolektorůvakuových trubicových slunečních kolektorů

Ekologicky vytápět můžete však i za pomoci tepelného čerpadla, které nabízí jedinečné a především moderní vytápění rodinných domů. Dejte zelenou tepelným čerpadlům a zvolte si to nejvhodnější pro vás.

Jistě jste již slyšeli o elektrickém podlahovém vytápění do budov i rodinných domů. Tento způsob levného vytápění si oblíbí prostě všichni. Jeho největší výhodou je možnost umístění i pod studenou dlažbu, ale není problém instalovat ho pod jakýkoliv druh podlahy. Vyberte si podlahovou krytinu podle vašich představ. Odborně vám jej namontujeme a uvedeme do provozu.

A jako poslední vám rádi nabídneme jedinečný způsob jak chytře vyrobit elektrickou energii. Fotovoltaické panely přeměňují elektrickou energii ze slunečního záření, která osvětlí váš dům, ale vy přesto šetříte své peníze a především životní prostředí.

Máte zájem o zpracování projektu přímo na míru? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Vložit příspěvek", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

Dny pasivních domů 2017

08. 11. 2017
Již tento týden od pátku do neděle pro vás otevřou dveře majitelé pasivních domů po celé ČR. Najděte si v katalogu dům, který se vám líbí a domluvte si s jeho majiteli návštěvu.

Archiv aktualit


Moderní technologie pro větrání a vytápění
rodinných domů a budov.


Logo NILAN logo devi pichler luft
Evora CZ, s.r.o.
Fakturační adresa: Provozovna:
Masarykovo nám. 546/9 Kobylnická 894/8
664 51 ŠLAPANICE 664 51 ŠLAPANICE
Tel.: +420 530 331 177 E-mail:

© 2017, Evora CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing