Fotovoltaické a solární panely pro ohřev vody a vytápění

Nabízíme vám způsobjak výrazně ušetřit při ohřevu vody i výrobě elektrické energie. Pro váš dům dodáme fotovoltaické i solární panely. Šetříme peníze, ale také naše životní prostředí.

Vytvoříme vám nejideálnější řešení jak ušetřit za vytápění. Díky fotovoltaickým a solárním systémům, které odborně namontujeme a uvedeme do provozu, vytopíte svůj dům opravdu levně.

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční záření na elektrickou energii. Tu nutně potřebujeme pro domácí spotřebiče a osvětlení. Přejděte na ekologickou cestu získávání elektrického proudu.

Solární panely pro ohřev vody se vyznačují vysokovu účinností. Chcete levně vytápět váš dům, ohřívat vodu pro domácnost nebo bazén? Vyberte si mezi plochými a trubicovými slunečními kolektory.

Ploché sluneční kolektory

Vyplňte alternativní text  Výhodou těchto slunečních kolektorů je velká plocha zasklení. Vyberte si výkonný kolektor s dlouhou životností.

Vakuové trubicové sluneční kolektory

Vyplňte alternativní text   Využívají vakuum mezi dvěma skleněnými trubicemi jako tepelnou izolaci. Přemění maximum energie i v mrazivém počasí.

Vypracujeme Vám řešení přímo na míru zdarma!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Vložit příspěvek", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

26.-29.4. 2017 vystavujeme na Stavebním veletrhu Brno 2017

25. 04. 2017
Náš stánek na Stavebním veletrhu IBF najdete v pavilonu P ve společném stánku Centra pasivního domu (PAV P / 084). 26.-28.4. 2017 od 10-18 hodin a v sobotu 29.4. od 10-17 hodin.   

Archiv aktualit


Moderní technologie pro větrání a vytápění
rodinných domů a budov.


Logo NILAN logo devi pichler luft
Evora CZ, s.r.o.
Fakturační adresa: Provozovna:
Masarykovo nám. 546/9 Kobylnická 894/8
664 51 ŠLAPANICE 664 51 ŠLAPANICE
Tel.: +420 530 331 177 E-mail:

© 2017, Evora CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing